Доставка товару

Для Вашої зручності є кілька способів отримання покупки:

  • Самовивезення замовлень
  • Самовивезення замовлень з відділень «Нова пошта»
  • Адресна доставка замовлень по Україні та Києву

Регіони доставки:

  • Україна

 Додаткова інформація про доставку:

Шановні клієнти! Ми працюємо по передоплаті.

При виборі варіанту доставки “Самовивіз відділення Нова Пошта” відправка товару здійснюється перевізником за наш рахунок до відділення Нової Пошти у Вашому місті.

Вартість адресної доставки Нової Пошти оплачується покупцем самостійно.

Оформляючи замовлення на сайті вказуйте повні дані для відправки товару: Область, (при необхідності район), місто (смт, село), ​​обов’язково вказуйте № відділення Нової Пошти, ПІБ (повні), телефон для декларації.

Після того як ви визначилися з товаром, його кількістю, його необхідно сплатити. Оплата товару здійснюється в процесі оформлення замовлення на сайті, в системах LiqPay, WayforPay карткою VISA. Товар відправляється перевізником Нова Пошта за вказаними Вами даними.

Для компаній, що працюють за безготівковим розрахунком з ПДВ, для отримання рахунку необхідно зробити запит на цікавий для матеріал зателефонувавши з нами або листом електронною поштою (докладаючи реєстраційні документи для формування рахунку).

Більш детально варіанти оплати описані на сторінці: оплата товару

Якщо у Вас виникають питання пов’язані з відправкою товару, оплатою доставки – зв’яжіться з нами за вказаними телефонами – ми з радістю Вам допоможемо.