Для Вашої зручності є кілька способів отримання покупки:

 

  • Безкоштовна доставка до відділень Нова пошта

 

  • Самовывоз замовлень зі складу
  • Адресна доставка замовлень по Україні та Києву

Регіони доставки:

  • Україна

 Додаткова інформація про доставку:

Шановні клієнти!

Оформляючи замовлення на сайті вказуйте повні дані для відправки товару: Область, (при необхідності район), місто (смт, село), ​​обов’язково вказуйте № відділення Нової Пошти, ПІБ (повні), телефон для декларації.

 
Ми працюємо по передоплаті, після того як ви визначилися з товаром, його кількістю, його необхідно сплатити, це реалізується за допомогою платіжної системи Way-for-Pay, яка працює з будь-якими типами карт.
 

Після оплати, замовлення присвоюється статус — оплачений і товар відправляється перевізником Нова Пошта за вказаними Вами даними. Для можливості відстеження Вашого замовлення, на зазначену Вами електронну пошту ми відправимо номер декларації перевізника.

Для компаній, що працюють за безготівковим розрахунком з ПДВ, для отримання рахунку необхідно зробити запит на цікавий для матеріал зателефонувавши з нами або листом електронною поштою (докладаючи реєстраційні документи для формування рахунку).

Більш детально варіанти оплати описані на сторінці: оплата товару

Якщо у Вас виникають питання пов’язані з відправкою товару, оплатою доставки — зв’яжіться з нами за вказаними телефонами — ми з радістю Вам допоможемо.