Пластикові вікна користуються великим попитом.

Саме такі віконні конструкції найчастіше встановлюються в будівлях / приміщеннях самого різного призначення. Склопакети ПВХ-вікон повинні бути герметичними, щоб забезпечувати хорошу теплоізоляцію і захист від протягів.
Це досягається за рахунок використання спеціальних ущільнювачів і герметизуючих складів.
Нагадуємо, що мова йде саме про виробництво склопакета, при монтажі готового ПВХ-вікна застосовується герметик Стіз А чи Стіз В
При виготовленні і ремонті склопакетів застосовується два різновиди герметиків – для первинної та вторинної герметизації.
Засоби первинної герметизації виробляються на основі каучуків-поліізобутиленом.
Такі склади мають чорний колір і після застигання утворюють тверді шви, схожі на гуму.
Знову ж таки повертаючись до герметику Стіз В або Стіз А потрібно відзначити, що вони білі і мають акрилову основу. Перед нанесенням робочі поверхні очищаються, обезжирюються і просушуються. Виріб обов’язково оснащується кутовими з’єднувачами або спеціальною дистанційною рамкою вигнутого типу.
Щоб шви вийшли однорідними і максимально міцними, герметизуючий склад повинен мати відповідну температуру: 135 ± 15 ° C.
Тому первинне ущільнення здійснюється «гарячим» способом. Для досягнення якісного результату герметик для склопакетів повинен витрачатися в наступній пропорції: 3 ± 1 грам на 1 один метр погонний (за умови двостороннього рівномірного нанесення).
Первинні герметики володіють дуже низькими характеристиками газо / паропроникності і хорошими теплозберігаючі властивості. Так говорячи про герметик Стіз А який є – паропроникним і його “антипод”, герметик Стіз В який виконує функції пароізоляції.
Даний матеріал зберігає свої фізичні властивості тривалий час під впливом різних факторів. Засоби для вторинної герметизації склопакетів є однокомпонентні суміші чорного кольору. Вони виготовляються без застосування бутилових / поліізобутиленових каучуків. Є термоплавким. Використовуються для фінішного ущільнення зазорів між дистанційною рамкою і площиною скла. Дані герметики забезпечують дуже надійне зчеплення зі склом.
Відрізняються довговічністю – завдяки стійкості до будь-яких атмосферних впливів: сонця, холоду, спеки, вологи / воді і температурних перепадів. Забезпечують низький рівень паропроникності швів. Склопакети, герметизовані якісними матеріалами без порушення технології, здатні прослужити 15-20 років без ремонту і заміни.