1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,80 из 5)
Загрузка...

Поліуретановий герметик Сазіласт 24 застосовується для герметизації міжпанельних бетонних швів фасадних конструкцій.
Сазіласт 24 має відмінну адгезію до бетону, цегли, що робить його незамінним матеріалом при герметизації швів фасаду.
герметик Сазиласт 24

Безкоштовна доставка товару

упаковка: відро 16,5 кг

1250 грн

Основні технічні характеристики герметика Сазіласт 24:

·       висока адгезія до фасадних матеріалів бетону, цегли, пінобетону

·       стійкість до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання зовні

·       герметик Сазіласт 24 біла паста білого кольору, яка вулканізується під дією зшиває реагенту

·       час затвердіння в залежності від температури від 48 годин час

·       «життєздатності нанесення« після змішування компонентів близько 6 годин

Інструкція з нанесення герметика Сазіласт 24
У холодну пору герметик Сазіласт 24 слід витримати в опалювальному приміщенні не менше доби.
При змішуванні основної пасти і затверджувача, слід суворо дотримуватися співвідношення компонентів, вказане виробником.
Відрив відро, дістати ємність з затверджувачем і додати його весь без залишку в основну пасту.
Потім за допомогою лопостной насадки закріпленої в електродриль змішати компоненти рухами від центру ємності до країв і назад, а також зверху вниз і знизу вгору протягом 10 хвилин, зазвичай такого часу достатньо для того що б герметик був рівномірно перемішаний.
Неякісне перемішування призводить до незворотної втрати якості матеріалу.
герметик сазиласт 24
герметик сазиласт 24

Для створення теплоізоляційного шару слід використовувати ущільнюючі джгути з спіненого поліетилену ППЕ. Такі джгути несуть дві функції, як вже було сказано — теплоізоляційну і другу: герметик Сазіласт 24 має невисоку адгезію до поверхні джгута (не прилипає), завдяки чому виключається тристоронню прилипання герметика в шві і деформація сприймається всім шаром на всю його ширину, на відміну від швів заповнених наприклад монтажною піною. Таким чином забезпечується правильна робота герметика Сазіласт 24 і виключається його передчасному руйнуванню.

герметизация межпанельных швов

Герметик Сазіласт 24 рекомендується наносити в два прийоми: уздовж стикуються граней, а потім посередині. Герметик Сазіласт 24 наноситься в гирлі стику, поверх ущільнювача, шпателем, в разі якщо поверхня необхідно зробити більш гладкою, шпатель змочується мильним розчином. Нанесення проводиться рівномірно, без напливів і пустот.

Товщина шару не меньш 3 мм.

герметик сазиласт 24

Купити герметик Сазіласт 24 в Києві
Багато людей знаходить герметик Сазіласт 24 по запитам купити герметик Сазіласт 24 в Києві, купити Сазіласт 24 в Дніпрі, Купити Сазіласт 24 в Харкові або купити Сазіласт 24 в Одесі.
Наша компанія знаходиться в Києві, завдяки чому купити герметик Сазіласт 24 в Києві не складе труднощів — для цього можна або зателефонує нами за телефонами вказаними на сайті або залишити заявку і ми незабаром з Вами зв’яжемося.
Для покупців який шукають як купити герметик герметик Сазіласт 24 в Одесі, купити герметик Сазіласт 24 в Дніпрі або купити герметик Сазіласт 24 в Харкові є можливість зробити замовлення на сайті, вказавши дані відділення нової пошти і одержувача.
Ми передзвонимо Вам за вказаною в заявці номером, узгодимо дату відправки і вже через день в отримаєте на відділенні герметик Стіз А в таких містах як Дніпро, Харків чи Одеса.