1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,60 из 5)
Загрузка...

Пароізоляційний герметик Стіз В для вікон призначений для герметизації внутрішнього шва віконної конструкції. Високі пароізоляційні властивості дозволяють забезпечити достатню пароізоляцію монтажного шва. Герметик Стіз В наноситься зсередини приміщення.

герметик стиз А ведро 7 кг

упаковка: відро 7 кг

595 грн

Безкоштовна доставка товару

Основні переваги герметика Стіз В:

  •           висока адгезія до матеріалів входять в віконну групу: бетон, цегла, пвх, пластик
  •          зручність роботи
  •          однокомпонентний герметик відразу готовий до роботи
  •          високі пароізоляційні властивості завдяки чому забезпечується пароізоляція з боку приміщення
  •         тривалий термін служби прогнозований від виробника не менше 20 років

 

Як використовувати акриловий герметик Стіз В
Однокомпонентний акриловий пароізоляційний герметик Стіз В, готовий до застосування без додаткових дій.
Залежно від того, в якій упаковці був куплений герметик у відрі або в тубі, починати працювати можна відразу після придбання герметика.
Єдиним моментом в нанесенні, може бути відмінність: з відра герметик Стіз В наноситься шпателем, для нанесення герметика Стіз В в тубі необхідний монтажний пістолет.
нанесение герметика стиз в

Визначаємо витрату герметика Стіз В Згідно з розрахунками виробника, виходячи з щільності і консистенції герметика Стіз У його витрата залежить безпосередньо від ширини монтажного шва і товщини нанесення. Рекомендована товщина нанесення акрилового герметика Стіз У для забезпечення достатньої пароізоляції монтажного шва вікна в межах 4,5 — 5,5 мм. При ширині монтажного шва 20 мм і зазначеної вище товщині нанесення до 5 мм, витрата складе від 80 до 120 грам на погонний метр. При середньому значенні 100 грам на погонний метр, для герметизації 100 погонних метрів конструкції, необхідно 10 кг герметика Стіз В.

 

нанесение грметика стиз в

 

Купити герметик Стіз В 3 кг в Києві один з найбільш актуальних запитів по даній тематиці, так само герметик Стіз В шукають люди з інших міст, наприклад: купити Стіз В ведро 7 кг в Дніпрі, Купити Стіз Б в Харкові або купити Стіз В в Одесі.

Для будівельників і клієнтів які знаходяться не в Києві, де розташований наш склад, оптимальним варіантом буде замовлення герметика Стіз В 600 мл на нашому сайті, у вигляді оформлення заявки із зазначенням міста в який необхідно відправити і даних по одержувачу герметика Стіз В.

Відправка товару здійснюється за допомогою перевізника Нова Пошта вартість перевезення включена в ціну товару.