Засоби для обробки будівельної деревини

Основним трендом в сучасному будівництві є прагнення використовувати натуральні екологічні матеріали.

герметик для дерева wepost wood
герметик для деревини wepost wood

Тому все частіше при будівництві заміських будинків, дач і котеджів перевага віддається деревині.

Ціна на цей матеріал сильно різниться в залежності від породи дерева і конструкції будинку. Наприклад, ялина і сосна обходяться набагато дешевше цегли або газосилікатних блоків. При цьому існує маса способів зберегти експлуатаційні та естетичні якості деревини, що дозволяють зводити міцні і надійні будови з бюджетних порід дерева.

Сучасні виробники пропонують широкий вибір спеціальних захисних засобів для обробки деревини. Засоби для відновлення Відновлюючі засоби для деревини діляться на два типи.

Перша група засобів застосовується для видалення з поверхні дерева бруду (цвілі, жиру, слідів моху) і старих покриттів (лаку, фарби). Така обробка дозволяє нівелювати мікропошкодження, так як склад проникає в найдрібніші тріщини і порожнини, а також захищає матеріал від впливу сонячних променів.

Друга група засобів дозволяє повернути деревині естетичний зовнішній вигляд і фізичні властивості, усуваючи наслідки впливу грибків, комах, гнильних бактерій. Відновлюючі засоби застосовуються в тому випадку, якщо для будівництва використовуються матеріали, що вже були в експлуатації або пошкоджені в результаті неправильного зберігання.

Крім того, такі кошти необхідно періодично використовувати для профілактики дефектів або під час косметичного ремонту. герметизуючі склади Герметики для дерева заповнюють шви, дрібні зазори, тріщини і щілини в дерев’яних конструкціях. Залежно від розміру щілини використовуються різні засоби – для дрібних дефектів використовуються герметики кольорові для зрубу з більш високу проникаючу здатність, а для великих швів можна використовувати дешевші склади. Засоби захисту деревини від негативних факторів Найчастіше герметики для деревини мають захисні властивості, запобігаючи розмноженню мікроорганізмів. Але захисні засоби можна використовувати і самостійно. Це може бути захист від мікробів, грибків, комах і рослин. Крім того, захисні склади допомагають уберегти деревину від розсихання і деформації під дією сонячного випромінювання, перепадів температури і вологості. просочення Залежно від бажаних властивостей можуть застосовуватися різноманітні просочення. Декоративні засоби проявляють малюнок дерева або надають йому нові властивості – нові тони і відтінки, блиск, ефект старіння. Протипожежні просочення запобігають горіння, роблячи дерев’яний будинок більш безпечним. Існують склади, що захищають деревину від вбирання неприємних запахів, жиру, кіптяви, що найбільш актуально на кухні або в приміщенні з каміном.